LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nové knihy na Lezci
Kletterführer Elbtal
Ostravský křest knihy Navždy první

Závody
Flash Boulder Cup - Junior (21.09)
3. kolo Slánské pohody (16.10)
Ruzyňská liga pro děti (16.11)

Žebříček
Cesty:
31.Drbohlav 10328
32.Novák 10309
33.Romanovský 10284
Bouldry:
31.Fajkoš 9156
32.Pařil 9153
33.B 9150
Hory:
4.Švihálek 5970
5.Coubal 5186
6.Nikita 5186

Výsledky
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Deníčky
4725 lezců
775067 cest
Nové přelezy:
Sieben Züg 9-
Papi In Fo 9-
Alzheimer 8+/9-
Arnaque.co 8a
Egzorcysta 10-
Spannung I 10+
Fight Club 10-
Hrana 1624 9
Ztracený S Xb
Schambala Xb

Stěny
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň
Flash Wall - Olomouc
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Konečný Jakub (konecnik)9a+ PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 11 PP, 9a PP, 9a PP, 8c+ PP, 8c PP12906
2.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9a+/9b PP, 5.14c OS, 9a+ PP, 5.14d PP, 9a PP, 9a PP, 8c+/9a PP, 8c+ PP11934
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b OS, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 10+/11- PP, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b flash, 8b+ PP11866
4.Trojan Vojtěch (Trojeyy)11 PP, 9a PP, 8c+ PP, 8c PP, 8b+/8c PP, 10/10+ PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP11774
5.Pail Denis (denis pail)8c/8c+ PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP11525
6.Jeliga Jan (burt)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 8a OS11481
7.Votoček Radek (Radegast)11- PP, 10+/11- PP, 10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, 10 PP, 10 PP11422
8.Jungling Martin (Džangli)11- PP, 10- OS, 10- OS, 10+ PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, XIb PP, 10 PP, 10 PP11391
9.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 10 PP11244
10.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP11222
11.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP11100
12.Pelikán Martin (Maartaas)8c PP, 11- PP, 10- OS, 10/10+ PP, 10- flash, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP11075
13.Janošová Markéta (Maki15)8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11063
14.Volf Štěpán (stepanvolf1)8c+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 8a PP11056
15.Havlík Marek (markos)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS10897
16.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 10+ PP, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10831
17.Adamovský Adam (Adam.A)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 8a/8a+ PP, 7c OS10794
18.Šofránko Peter (kepko)10/10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10785
19.nespoutaný django (django)10/10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- flash, XIa PP, 10- PP, 10- PP10784
20.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a+ PP, XIa PP10688
21.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10678
22.Churavý Jiří (JirkaCh)10/10+ PP, 8a OS, 8a+/8b PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+/10- flash, 10- PP, 8a/8a+ PP, 7c OS10665
23.Brajer Radek (radous)8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10662
24.Reich Tomáš (killy)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 7c OS10647
25.Fajkoš Lumír (Lumir9)10+ PP, 10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS10560
26.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10504
27.Nosáľ Jozef (germ)10 PP, 10-/10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10446
28.Chejn Vilda (007)10 PP, 10- PP, 10- PP, XIa PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP10400
29.Večeřová Sabina (sabinavecerova)8b PP, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 7c/7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10369
30.Gendová Karolina (Karolinka)8b PP, 8a flash, 8a flash, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP10350
31.Drbohlav Martin (drbic)5.13a OS, 5.13a OS, 5.13c PP, 8a+ PP, 5.12d OS, 5.12d OS, 5.12d OS, 9+/10- PP, 5.13b PP, 5.13b PP10328
32.Novák Honzál (hans1996)10- flash, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 5.12d OS, 5.13b RP, 5.13b PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10309
33.Romanovský Jiří (Jirka)10 PP, 10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10284
34.Krupař Matěj (Variant)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP10254
35.Čech Filip (filipcech)10-/10 PP, 10-/10 PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10253
36.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a/8a+ PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10203
37.Nosek Štěpán (Kokeš)10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10194
37.Herman Jan (trumen)5.13c PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 5.13b PP, 7b+ OS, 7b+ OS10194
39.Hronek Karel (Karlito)10- PP, 9/9+ OS, 9/9+ OS, 9/9+ OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7c+/8a PP10169
40.Mikosik Mateusz (Mikos)10/10+ PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP10147
41.zedek martin (martin zedek)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10134
42.Hyžný Jozva (jozva)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP10125
43.Kalvas Michal (Kropáček)10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS10110
44.Zaoral Filip (zaoralf)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS10103
45.Bohuněk Pavel (PavelB)7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP10085
46.Paprsek Martin (tapir)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS10070
47.Smetanová Michaela (Miška)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS10047
48.Griger David (Komíňák)8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP10035
49.Lebeda Kryštof (abvdah)10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP9965
50.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9954
51.Štalmach Jan (jan2)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP9950
52.Ondrášek Lukáš (ondrasl)10- PP, 9/9+ OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP9941
53.Nyéki Richard (Rici)10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9926
54.Šifra Martin (martinsifra)7c OS, 9 OS, 7c OS, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9895
55.Jakubcova Monika (mo)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9888
56.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 9-/9 flash, 7b+ flash9878
57.Jurča Lukáš (Lukaj)10 PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9869
58.Bartoš Michal (Bárty92)9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS9854
59.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS9841
60.Řezníček Martin (Řízek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS9832
61.Procházková Barča (barcza)9/9+ OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP9816
62.Holík Rostislav (RosťaHolík)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7b OS, 7c PP, 9 PP9805
63.Litochleb Richard (RL)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP9791
64.Drahota Jakub (draKubas)7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 9+ RP9774
65.Širůčková Tereza (terous)8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP9759
66. (Blem)9 OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ RP, 8+/9- OS9751
67.Stehlík Marek (Listy)9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9720
68.Cottage George (tasmansky.cert)9 OS, 9-/9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS9701
69.S R (Rschneider)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS9672
70.Šimek Michal (Beedee)10- RP, 10- PP, 7c OS, Xa OS, 9+ RP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash9664
71.Mika Pavel (butcher)9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9635
72.Zed Milano (Miláno Z)7c OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9626
73.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9622
74.Abt Lukáš (asu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- RP, 9- PP9614
75.Pelíšek Václav (pelda)10-/10 PP, 10- PP, 9 OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP9584
76.Průcha Šimon (kimulin)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP9563
77.Brumla 50+ Hruban (Hruban)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9556
78.Kupka Petr (Ory)9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9541
79.Kohout Honza (relic)7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9526
79.Fišer Michal (majkl)9 OS, 9+/10- RP, 9+ flash, 9+ flash, 9+ flash, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, IXc flash9526
81.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9502
82.A P (Andy)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9- PP9500
83.mikuš miroslav (mimi)9+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP9496
84.Hovorka Tomáš (hovis)9 OS, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP9466
85.Valoušek Honza (rejtmon)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP9462
86.Žítek Jakub "kub" (kub)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9454
87.Michálek Aleš (Aleš66)8a+ PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9434
88.Horák Jan (Horákos)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9416
89.Dědek Vojtěch (vjato)8a PP, 9- OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP9397
90.Šimek Martin (orbit)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash9334
91.Záplava Martin (alefff)8b PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS9331
92.Duchoň Tomáš (BS540)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, IXc PP, IXb PP, VIIIb OS9327
93.Pokorný Tomáš (Poky)7c OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP9303
94.Kulheim David (davu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP9300
95.Hanzlik Ales (cegon)9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 5.12d PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ flash9280
96.Kuprin Nikita (Nikita)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8/8+ OS, 8 OS9276
97.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP9259
98.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7c/7c+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9256
99.Zíma Honza (honzazima)8b PP, XIa PP, 8a+ PP, 7c RP, Xb PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 8- OS9251
100.Marek Jakub (Fly)8a PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9231
101.Damašek Jan (Damajda)9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP9219
102.Kotrbová Daniela (Danča)9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9203
103.Slavík Martin (Marczany)9+ RP, Xc PP, 9/9+ RP, Xb RP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash, Xb PP, Xb PP9177
104.Píchal Miroslav (Hvězdář)9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS9169
105.Berger Martin (macekt)7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c RP, 9 PP, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash9166
106.Podušková Barča (Baru96)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b+ PP9162
107.Slavíček Ondřej (Mican)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP9135
107.Kubíček Jan (honza k.)7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, Xb RP, 7b+ flash, Xa flash, 7c PP, Xb PP, Xb PP, 9-/9 PP9135
109.Samková Růža (Růža)7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, 7c PP9134
110.Rak Kuba (krab)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, Xb PP, 7a+ OS, 7a+ OS9132
111.Mrnuštík Jan (Mrnda)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9125
112.Balabán Jakub (blabos)10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP9121
113.Ganzar Vladimír (Ganzi)9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP9110
114.Šauer Max (max)9 OS, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS9081
115.Křivánek Jan (johndys)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP9075
116.Kolomazník Vít (Rezo)7b+ OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9072
117.Vrona Michael (Brepta)9 OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9054
118.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP9040
119.F Radim (Kwikwi)9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- PP9028
119.Nycz Aleš (animal)8a PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP9028
121.Sika Jirka (jirkas)9- OS, 9 flash, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9019
122.Kopecká Markéta (Maky)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9013
123.Zdráhal Adam (AdamFS)9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, Xa flash, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS9000
124.Neuwirth Petr (Inža)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS8979
125.Doubek Ondra (voďoubek)9+/10- PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+/9- flash, 7b+ PP, 9- PP8969
125.Hruban Ota (otahruban)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8969
127.Stadtherr Jan (Čichač)9+/10- PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8959
128.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7a OS8958
129.Genda Milan (Gendis)8a PP, 7c+/8a PP, 7c flash, 9- flash, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 8 OS, 7a OS8953
130.Horňák Lukáš (joHny237)7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8935
130.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, Xa RP, 8+/9- flash8935
132.Šolc Jan (jeremy_jenda)7c flash, 7c PP, Xb PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8933
133.ChK_ ChK (ChK)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b flash8926
134.Wefersova Marina (Marinka)9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP8918
135.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8906
135.Páteček Tomáš (Friday)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP8906
137.Čáň Vašek (Vasek)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8871
138.Plecháč Pavel (Plechy)9+/10- PP, Xb RP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, Xa RP, Xa RP, 7b+ PP, 8+/9- flash8855
139.Mrnka Pavel (PavelM)9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8848
140.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8846
141.Straka Ondřej (str.o)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, IXc OS, 7a+ OS, Xa PP, 7b+ PP, Xa PP, 7b flash8837
142.Pirkl Martin (MartasCT)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8820
143.Kica Eda (Edynho)7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8819
144.Vašíček Martin (Martas)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8762
145.Švihálek Jiří (svihalek)7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP8760
146.Křovák Jakub (xixao)7c flash, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash, Xa PP, 7b flash, 7b flash, IXb OS, IXc flash8755
147.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8744
148.Mrázek Pavel (pajamrazek)10 PP, 10 PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9 flash, 7c+ PP, 9-/9 flash, 8+/9- flash, 8+/9- PP8740
149.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, Xa PP, 7b+ PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP8728
150.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+/9- flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8719
150.Ruso Filip (FreezBoy)7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8719
152.Vávra (Ramir)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8699
153.Kral Mirek (laurot)7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8698
154.Sýba Vašek (vaasyk)9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8682
155.Skopec Václav (VS)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 6c OS8678
156.Rabadová Lucka (LucyLoo)8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP8665
157.Yurchenko Arina (arinka.yurchenko)9+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS8656
158.Svítek Vladimír (siska)8+/9- OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS8654
158.Dlabola Jiří (Dlabis)9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, 7c RK, IXb OS, IXc flash8654
160.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8644
161.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a+/7b flash8641
162.Heger Krystof (Gaga)7b+ flash, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS8640
163.Veselský Ondřej (PacesOV)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 8+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8632
164.Hlavová Veronika (ViviHl)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8620
165.Obst Petr (Ptí)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8608
166.R P (PR)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8598
167.Domanský Jiří (dom)9 PP, 9 PP, Xa RP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 7a OS8594
168.Fejgl Michal (Mihal)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS8585
169.K Petr (Kortys)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8581
170.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS8578
171.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP8569
172.Mlejnek Honza (Mlejnis)8a+ PP, 7b+ OS, Xc PP, Xb PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, VIIb OS8532
173.Chvojková Katka (antarctica)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8528
174.Podráský Daniel (Dan P)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8525
175.Kocis Fero (Fero)9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- RP, 8+ flash, 5.12a flash, 8-/8 OS, 8+ PP8517
176.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP8509
177.Hejný Jakub (Buba90)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 8+ flash, 8+ flash8506
178.Melich Marián (majoo)8+/9- OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS8504
179.henych ondra (andy90)7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8501
179.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
181.Šrámek Jiří (Franky)7b OS, 7c RP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 7a+ flash8491
182.Brzobohatý Tomáš (Rygar)9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b RP, 8+/9- PP8482
183.Pavlu Petr (speed)9 PP, 9-/9 PP, 7b+ RP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP8479
184.Semrád Ivo (ivoš)9- flash, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 7b PP8467
185.Vlk Marian (Vlčák)7b+ OS, 9 PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, IXc PP, 8+ PP8465
186.Vašková Jana (blondajzna)7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+ flash8450
187.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXb flash8447
188.Kupková Míša (Soli)9 PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash8430
189.Lukáš Honza (Luky)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8426
190.Tichý Aleš (Sumec)Xa/Xb PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, Xa RK8424
191.Týčr Břeťa (Bublina)8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS8410
192.B. Kuba (KubaB)9/9+ PP, 9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 9- RK, 6c+ OS8406
192.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 7+ OS8406
194.Malčík Zdeněk (zdenous)7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS8400
195.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)9+/10- PP, IXc/Xa OS, Xb PP, Xa PP, Xa PP, 8+/9- RP, 8+ flash, 8- OS, IXb flash, IXa flash8367
196.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8366
197.Hladík David (david94)7c/7c+ PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a flash, 7a flash8349
198.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8348
199.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash8344
200.Plaček Michal (Vasekdegamma)Xb PP, Xa RP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXa OS, 8 flash8338
201.Maryška Jiří (MrVergilius)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 8 flash, 6c OS8331
202.Kala Matěj (Majek)9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, IXc PP8312
203.Svoboda Daniel (DaněkS)9+ PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP8290
204.Trkal Fanda (kaaak)9 PP, 9- RP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS8288
205.Drátek Marek (Drat3k)7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS8285
206.Kocián Kuba (kokuba)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8284
206.P Tomas (TomP)9+ PP, 9/9+ PP, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8+ PP, 8 PP8284
208.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8270
209.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, IXc PP8250
210.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)7c PP, 7c PP, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, IXa OS, IXc PP, IXb RP8201
211.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8192
212.Smolka Jaroslav (Metálovej)9 PP, 7c PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 8+/9- PP, IXa OS, IXc PP, 8+ PP, 8+ PP8178
213.Vinklát Libor (Libor V)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 6c+ OS8163
214.Hons Vojta (DarthCedr)8+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8/8+ flash8162
215.Špás David (Spasik)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8145
216.Trojanová Lucie (ilias)9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP8134
216.Grünwald Lukáš (LukasG)9- flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS8134
218.Štěpán Václav (maroldo58)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8120
219.Černý Adam (blacks)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS8113
220.Hauová Terka (Erk)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash8100
221.Ženíšek David (Zendad)8+ OS, 8+/9- flash, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS8079
222.R. Růža (Růženka)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a flash, 7a flash, 8 flash8072
223.Bayer Honza (bayer.honza)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8054
224.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS8050
225.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8034
226.Jiroušek Martin (Norwell)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash8031
227.Černý Tomáš (tomtom)9- PP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 8+ RP8016
228.Čížek Pavel (pavelll)8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS7988
229.Kranjc Tomaz (JC)8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS7967
230.Pyšek Jiří (jiřík)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP7964
231.Hroch Tomas (hrocht)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7954
232.Skalicky Jakub (JS2000)8+/9- OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 8- OS, 5.11c OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7948
233.Gálet Michal (Bratr Gal)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP7944
234.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP7916
235.Štefan Honza (stefic)8 OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash7912
236.Urbášek David (urbasekd)9+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7892
237.Šajgal Štefan (Stewo)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP7865
238.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 7a OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP7855
239.Pipiska Rastislav (eRPe)8+/9- flash, 8+/9- flash, 8 OS, 7a+/7b PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS7813
240.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
241.Polák Marek (marena)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP7791
242.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP7787
243.Prejza Zdeněk (FISA)Xa flash, 7b flash, 8+ flash, IXc PP, 8 flash, 8 flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 8- flash7777
244.Dvořák Richard (spinard)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP7770
245.Heinitz Bernard (Berny91)Xa RP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 7a flash, IXc PP, IXc PP, IXb/IXc PP, IXa flash, IXb PP7763
246.Grepl Kuba (patapufa)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS7745
247.Hrubanová Lucie (LucieH)7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP7737
248.Požár Michal (mifo)9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7734
249.Mikuš Rosťa (Rosťa)7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7722
250.Audes Šimon (hrnek)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7719
251.Novotný Pavel (Bobr6)7a OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS7717
252.Sobotka Ondřej (OS)9 PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a RP, 8 PP7704
253.Tůmič Martin (bingosh)8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7687
254.Kovařík Ivan (IvanK)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8+ RP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS7686
255.Krejčí Václav (Kok)7b+ PP, 7b PP, 8- OS, IXa OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXc RP, IXc PP, 6c OS, 8 RP7684
256.Ilenčíková Tina (Tínka)7a+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c+ flash, 7+ OS, 6b+ OS7682
257.Kapitán Zdenek (Zalud)7b+ RP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, IXa OS, 6c+ OS, IXb RP, VIIIc OS, 6b+ OS7681
258.Kynčl Jakub (3443)7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6b+ OS, 6c flash7675
259.Vais Honza (Vaisik)Xa/Xb PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, IXc PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7667
260.Suchá Eliška (eliskasucha)8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7664
261.Pleticha Jeník (Jenik)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7654
262.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c+ flash7650
263.Krejčí Filip (Filip_k)7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS7645
264.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 5.11d OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8- flash7634
265.Orálek Petr (kletr)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7626
266.Karel Jaroslav (JaraK)9 PP, Xa PP, 8- OS, IXa OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, IXb RP, 7a PP, 8- flash7616
267.Sedlacek Jozef (juzek)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7599
268.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP7592
269.Capanda Filip (DDEX)9 RP, 8- OS, 6c+ OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7590
270.Maňourová Anna (annis)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- flash7578
271.Rybář Martin (rrr)7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7567
272.Mangel Aleš (Alesh)9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7535
273.Kobza Michal (Cend)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, IXc PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, IXb PP, 8-/8 PP7469
274.Sazimová Lidmila (Lidmila)9/9+ PP, 9- PP, 7a flash, 8/8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7468
275.Drapová Hana (Ciganče)8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 6c OS7465
276.Urbánek Matouš (Choorbie)7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a flash, 7a flash, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP7461
277.Kočvara Petr ("Pítr")7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7458
278.Koza Olda (ziege)8+ OS, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8 PP, 7a PP, VIIb OS7450
279.Šp. Jirka (Špicál)7a OS, 7a OS, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 7a PP7428
280.Olšarová Jana (Olše)8+/9- flash, 8 OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP7415
280.Zeman Tomas (TomZ)7b+ PP, 7b PP, 7a+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP7415
282.Dušánková Martina (Martanka)7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7392
283.Podmela Karel (Kara)8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS7379
284.Votoupal Martin (m.votoupal)7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, VIIIa RP, VIIb OS7378
285.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)9- RP, 8+/9- PP, 8+ RP, 7+/8- OS, IXb RP, IXb RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 7+ OS7372
286.Barok Libor (liborbarok)9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 8-/8 PP7365
287.Posekaný Lukáš (Mója)7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS7362
288.Coubal Michal (Bobeš)9- RP, 8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8- flash7329
289.Bureš Martin (jackalpackal)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP7322
290.Kožíšek Matěj (MaKo)8- OS, 8- OS, IXc RP, 8+ PP, IXc PP, IXb RP, 8- flash, 8 PP, IXb PP, 8-/8 PP7310
291.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 6c+ OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7298
292.Brich Milan (mibr)7a OS, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP7294
293.Nešvera Jakub (Kuba86)6c+ OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 7a RP, 6c+ flash7261
294.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7258
295.Podškubka Radek (podskubkar)7a+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8-/8 PP, 6c+ RP, 8- PP7255
296.belas jan (belina)8 OS, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7+ flash7237
297.Šlapák Josef (Pepa)9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7+ flash, 7+ RP7234
298.Rosová Anna (Amanda)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP7212
299.Pavlíková Petra (Deetroit)8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP7210
300.Kučová Lucie (Kučka)8 OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP7206
301.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXb RP, VIIIc OS7204
302.Kabelíková Anna (Ňo)7b RP, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS7190
303.Urubčík Roman (Urukus)6c+ OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7188
304.schneider jan (plasi)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS7169
304.Hrabě Vojtěch (flexik)9- RP, 9- RP, 7a OS, 8+ flash, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 RP7169
306.Nouzak Dan (None87)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS7158
307.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
308.Janulíková Jana (Janulik)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c flash7136
309.Kulajta Martin (Artie)7a OS, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8+ RK, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7135
310.Mahovsky Milan (Mahy)8+/9- PP, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP7128
311.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
312.Černý Patrik (Paprick)7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 8- flash, 8-/8 PP, 6c/6c+ flash, 7+ OS7104
312.Groš Ján (Grošák)7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7104
314.Klimešová Alena (AK)8+/9- PP, 8+ PP, IXa flash, 8- flash, 8- flash, IXa flash, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS7078
315.Vondrášek Štěpán (wondrs)8- OS, 8/8+ PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS7074
316.Turčani Miloš (Turky)8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS7073
317.Nešťák Matěj (Maaty)7a+ OS, 7a OS, 6c OS, 8 PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+/8- flash, 6b OS, 6b OS7066
318.Popieluch Michal (Pipo)7a+ OS, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP7057
319.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
320.Skoupil Vojtěch (kvetak)8+ flash, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, VIIIc OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS7051
321.Sejnová Tereza (Teri)7a+ flash, 7b PP, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS7050
322.Čechová Jiřina (jirina)8+ flash, 8/8+ PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP7027
323.T J (jt)8+/9- PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP7016
324.suk martin (martin suk)9- PP, 8- OS, 8- flash, IXa/IXb RP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, 8- RP, IXa RP7006
325.Lotrek Tomáš (Oslik13)8+ PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, IXa RP, 8- RP, 8- PP7004
326.Štěpánek Jára (jari kuri)IXa OS, 8- OS, IXa OS, 8 RP, 8 PP, IXa flash, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6977
327.Černík Tomáš (Shin)9-/9 PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6976
328.Exner Radek (exak)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS6975
329.Lenc Láďa (LadaL)8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6969
330.Rojko Andrej (stepnyvlk)9+/10- PP, 9-/9 PP, 7b PP, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP6965
331.Stehlík Petr (petan)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS6950
332.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS6944
333. Šnýdrová J. (Jahnina)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP6942
334.Kudlík Prokop (kukin)8+/9- PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS6932
335.Grasserová Alena (Alča)8 flash, 8 flash, 8 flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP6927
336.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- RP, 6c+ RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6899
337.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP6887
338.Kejklíček Ondřej (oklicek)7a OS, 7b PP, 7a RP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6874
339.Dinda Heřman (H.Dinda)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, 7 OS6865
340.Soldán Pavel (sodík82)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6858
341.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
342.Štefela Pepa (skuc)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS6840
343.Najbr Ondřej (ondrasek)8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 solo, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6838
344.kimi (kimi)8+ PP, 8 PP, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6824
345.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, Xa PP, 8 OS, 8+/9- PP, IXc PP, VII OS, VII RP6804
346.Žák Jaroslav (Yardič)8+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP6788
347.Drobek Jan (drobo)6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS6770
348.Šnapková Petra (Šnapka)6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS6763
349.Štěpánek Michal (Joshka)9+/10- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 8 RP, 8- RP, 7+/8- flash, 7+ flash, 7- OS, 7/7+ solo, 6+ OS6756
350.Hlaváček Kuba (Lahvon)11- PP, 10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP6750
351.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ PP, 6c OS, VIIIc OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS6744
352.jester v (v.jester)6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b+ flash6729
353.Blažek Zdeněk (blaza)7b+ PP, 7b flash, 7a+ PP, 7a flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b+ flash, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ flash6674
354.chýlek jiří (Chylas)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6670
355.Holman Ondřej (Rarach)8 flash, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP6647
356.Ondruška Jan (arny)6c OS, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6626
357.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
358.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c RP, 6c PP6556
359.Tichý Jiří (Jirik)6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 8- flash, 6c flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7 RP, 7- RP6551
360.Bernard Michal (berny)8 OS, 8 flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7 flash6538
361.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7c+ OS, 8a PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ RP, 7a OS6526
362.Smolka Marek (MáraS)8 flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6525
363.Šteffl Libor (lsteffl)8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8-/8 RP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS6521
364.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6507
365.Burian Michal (MichalB)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIa OS6470
365.Martikán Jiří (krtka chovatel)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6470
367.Trojan Petr (pierre)6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6c PP6466
368.Nocar Jiří (tuffgong1)7a RP, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP6460
369.Houška Martin (Feld)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 flash, 8/8+ PP, 6c+/7a PP, 6+ OS, 6- OS6453
369.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6453
371.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6432
372.Habeš Dominik (petzlplast)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash6428
372.Mayer Martin (mmayer)7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash6428
374.Pražák David (dejvi)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6420
375.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)9 PP, IXa flash, 8- RP, VIIIc/IXa flash, 7 OS, VIIIc flash, 7+ flash, VIIIb flash, 7 flash, VIIIb flash6409
376.Dichtlová Marie (eiram)8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6403
377.Hekrle Pavel (Heki93)7+/8- OS, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 6c/6c+ RP, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 7- OS6383
378.Barak Michal (ripp)7a PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS6382
379.Janovský Adam (AdamJanovsky)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 7a flash6371
380.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 6c OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6370
381.Fischer Matej (Rybanasutru)8- OS, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS6366
382.Májsky Michal (Majcolo)8- OS, 7+/8- OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash6361
383.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS6360
384.Ladin Ladis (aladin)6c+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS6346
385.Sekyra Daniel (Danny)8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6336
386.Cibulka Pavel (Ciba)5.11a OS, IXa/IXb RP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 5.10c OS, 5.10c OS, VIIIb OS, VIIIa OS, 5.10b OS6333
387.Suchopár Martin (suchoš)8- flash, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP6332
387.Mynarčík Petr (hrobař)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6332
389.Jeliga Marek (Marin)8b/8b+ PP, 10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP6325
390.Černý Aleš (xaos75)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6320
390.Chomová Mária (Majušidlo)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6320
392.Werbitzky Karel (Thorin)8- OS, 7+/8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6295
393.Kramoliš Ondřej (Eda)7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7- OS6290
394.Ježek Tom (Jezza)6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS6289
395.Kobrle Ondra (Ohne M)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b OS, 6b OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, III OS6283
396.Burgr Lionel (Lionel)7b+ OS, 7c PP, Xa PP, Xa PP, IXa OS, IXc RP, IXb RP, VIIIa PP, IXc AF, IXc AF6278
397.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6270
397.Sk Roman (romisak)7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6270
399.Kkk Sebastian (sebastian)6c+ OS, 7a PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6269
400.Chytil Martin (martinchytil)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 7c PP, 7c PP, 7a PP, 6c flash6259
401.Mrkvička Ondřej (Endák)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP6246
402.Kadlec Honza (jan.kadlec)8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS6237
403.Leblochová Macek (kitie)8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6232
404.Holec Standa (Standa)8- OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7/7+ flash, 7- OS, 6a+ OS6226
405.Michovský David (Ještěrka)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
406.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c PP, 5.12a PP, 5.11c RP, 5.10c OS, 5.10c OS, 5.10b OS, 5.10b OS, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10c RP6218
407.Rauch Tom (fumac)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 7+ flash, 6b+ PP6215
408.Břicháček Libor (Bafik)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS6197
409.Rosová (Stock21)7a OS, 6c OS, 6c flash, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6a OS6182
410.Charognard a tete blanche (Sup)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
410.Krulišová Lenka (Leninn)6c OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
412.Zámečník Pavel (Pájos)6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash6166
412.Kovařík Radim (radimkov)6c flash, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP, 6b+ flash, 6b+ flash, 7+/8- PP, 6b flash6166
414.Marek Lukáš (photo)7a+ OS, 7b+ PP, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP6125
415.Sučík Radko (Suco)8- OS, 8- RP, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP6123
415.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
417.Klouckova Michaela (miisa)7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6120
418.Brouček Michal (_brouk_)8 OS, 8/8+ PP, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP6118
419.čáp Lukáš (čápik)8 OS, 8 flash, IXb PP, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS6113
420.Liška Martin (Gray)8/8+ PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP6095
421.Čermák Martin (Čermy)IXa OS, 7+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIc RP, VIIIc solo, 6+/7- OS6090
422.Hirš Bořivoj (hirsb)6c OS, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6066
423.Slavik Ctirad (caliman)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6064
424.kacena ondra (okacena)8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6037
425.tran katka (katka.t)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS6036
426.F Petr (sun7dots)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6020
426.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
426.Homolka Pavel (Ufňa)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
426.D Lenka (Tuleňule)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6020
430.Hovorka Petr (Švejk)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS5995
431.Cabalka Martin (CábaM)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5982
432.Fejerová Monika (monika.f)6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS5979
433.Ištvánek Jan (Jeník V.)9+ PP, 9- RP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, 8- PP, 6 OS5967
434.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 8- RP, 7+ flash, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP5955
435.Najman Karel (najmankm)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP5954
436.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS5952
437.Maly Jiri (8b)5.12d PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12b RP, 5.12b PP, 5.11d RP, 5.10d OS, 5.7 OS5942
438.Štěpánek Martin (Šwéd)7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS5932
439.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS5920
439.Hyr Filip (Filips)6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS5920
441.Rozsypalová Katka (Kaca)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7/7+ flash, 6b+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b flash, 6b flash5917
442.K Jakub (jakubklos)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5870
442.Spousta Vojtěch (Vojtech87)6c OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS5870
444.Ouředníková Karolína (k.ourednikova)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS5866
445.Částek Ondra (ondrej.castek)9/9+ PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7- OS, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP5863
446.Příjmení Jméno (ajislav)7+/8- OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7/7+ PP, 6+/7- OS5859
447.Kruliš Jiří (Krulda)VIIIc OS, 7 OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIb flash5851
448.Toupal Jan (Toupis)IXa OS, IXa RP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIa flash5834
449.Marková Terka (Terrien)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash5832
450.Šípek Petr (psipi)9 PP, 8 RP, 8 PP, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6A flash, 7- PP5829
451.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
452.Nyč Marek (majahukkataival)Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXc PP, VIIIc/IXa OS, IXa RP, IXa RP, VIIIa RP5822
453.Harašta Tomáš (HARY)7b OS, 7a+ OS, 6c+ OS, VIIIb OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, V OS5820
454.Vejvoda Ludvík (Budík01)6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS5808
455.Rais Jan (Johník)8- flash, 7+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP5807
456.Polanský Štěpán (KrTTeK)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
457.Bílý Michael (Doom312)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS5792
458.Válka Vojtěch (Vojtik)8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5729
459.Šplichal Milan (BikerM)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS5728
460.Rotrekl Josef (galen)6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+/7- OS5720
461.Zlámalík Radek (Jezkec)7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7 RP5712
462.Vak Tomáš (Hadrburg)8+ PP, 7+/8- flash, 6c+ PP, 8- PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+/7- flash5697
463.Pavlovič Patrik (militant)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP5669
463.rorschach (rorschach)7/7+ flash, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash5669
465.Buček Dalibor (Bukr)6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5662
466.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
467.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5651
468.Střelcová Lucie (Lucoušek)8+ PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 7- PP5637
469.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5636
470.Salda Jakub (Jakub.S)7+ OS, 7+/8- flash, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 7- RP5633
471.Tučka Martin (martan)6b OS, 7+/8- RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5622
472.Claussova Katharina (SantaClauss)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5620
473.Kratěna Pavel (Scare)8-/8 PP, 8- RP, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 6b RP5606
474.Kačmařík Michal (kaci)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5582
475.Walter Michael (MikeWithBike)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS5574
476.Kubečka Libor (nahatch)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
477.Žofka Pavel (zofin)6B OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6+ OS5558
478.Očko Jan (messedup)6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 6b flash, 6b+ PP, 7-/7 flash, 6a OS, 7 RP5535
479.. Marta (marta)7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP5500
480.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ PP5497
481.Mothejzík Ondřej (mothy)9- RP, 8- OS, 7 OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIIa RP, 6 OS5496
482.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
483.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 6b PP, 6b PP, 7- flash5485
484.Punčochář Michal (MichalPuncochar)7+/8- RP, 7+/8- RP, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5482
484.Da climber Tom (glin)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS5482
486.Hostinský Josef (TujboPefa)9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP5472
487.Klášterka Milan (klasterka)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5462
488.Matoušková Jana (matous)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 7 PP5457
489.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5420
490.Sadovský Matěj (Sdkk)6c+ PP, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6b PP5413
490.Sadloňová Adriana (Adri)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 6a OS, 7 RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6a flash5413
492.Skřivan Filip (observer)8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP5407
493.Meluzín Vojtech (jungledmnc)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS5389
494.Dörr Dominik (dorrdo)9- PP, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS5379
495.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS5363
496.Končírová Šárka (Sarkon)7+/8- PP, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5348
496.Vondruška Marek (marekk21)7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS5348
498.Polák Martin (Belgi)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ RP5339
499.Drozda Jiří (drozdik)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS5320
500.Chyla Roman (peki)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5308
501.T Vojta (mag)8- RP, 6c RP, 6c RP, 7+ RP, 7+ RP, 6b RP, 7- RP, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS5278
502.Skačányi Tomáš (agil)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP5262
503.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
504.Žamberský Pavel (offwidth)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS5248
505.Baláž Michal (Queek)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5232
506.Novotný Matěj (snilard)6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 6+ OS, 6+ OS, 6a flash, 6a flash5213
507.Száraz Erik (eppro)7+ flash, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5174
508.Lavička Karel (Karel Lavička)8+ PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5c flash5160
509.Svoboda Vlastimil (Svob)6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6- OS5154
510.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
511.R. Venda (:-))6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, VII OS, 5c OS, VIIc PP5136
512.Eisler David (ajgl)8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, VIIb OS5126
513.Soukup Petr (sucky)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5108
514.Spálenka Miloš (Smáža)7 OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6 OS, 6 OS5082
515.Valenta Lukáš (Atmelavza)6b+ OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, VIIIa PP, 6 OS5076
516.B L (LB)7+ OS, 6b OS, 7 flash, 6b RP, 7- flash, 6a flash, 6a flash, 6+/7- flash, 7- PP, 6+ flash5072
517.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
518.Ďurneková Terka (Sedmokráska)7+ flash, 7/7+ PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP5037
519.Brožová Veronika (verca)7b+ PP, 7a PP, 7+ OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7 PP, 7- flash5018
520.Kubiena Roman (fredos)8 PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5014
521.Novák Honza (novakja)Xa flash, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXa PP5009
522.Češpivo Jan (beer)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash5005
523.Herodes Martin (herodes)8+ OS, 9- PP, 8- OS, 8 RP, 8- PP, 7- OS, 7- OS5004
524.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
525.Reich Lukáš (Looky)7 OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- PP, 6 OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS4954
526.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
527.Petrůj Jaroslav (Kopei)6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 5c OS, VIIa OS4920
528.motl dalibor (moták)7- OS, VIIIb flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP, VIIb OS, VII OS4915
529.Kadrnoška Matouš (_mata)8- flash, 7+ flash, VIIIa flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 5b OS4913
530.Ryba Tomas (t.ryba)6c flash, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4910
531.Kutil Stanislav (mammal)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6 OS4909
532.Mareček Jan (JendaZBrna)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4902
533.Vítová Kateřina (Kaccii)6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS, 6a+ PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash4890
534.Fischer Michal (Fletnis)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 6+/7- flash, 7- PP4889
535.Jelínek Petr (jelen)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, VI OS, V OS4872
536.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
537.Hodoušek Matěj (pomalík)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4820
538.Vitásek Tomáš (chemik)9- PP, 8 PP, 7- OS, 6+ OS, 7- PP, 6a+ PP, 6 OS, 5a OS, 5c PP, 4+ OS4810
539.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4808
539.Zembol Radim (Vendy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 5c OS, 5c OS4808
541.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
542.Mareš Daniel (derni)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4764
543.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
544.Petrouš František (Freson)7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4751
545.Burkotová Petra (Malá Péťa)9-/9 PP, 9- PP, 8- PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash4743
546.Laňková Sabina (Sabinalanka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, 7- RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS4708
547.Vrbová @nče (@nče)6b flash, 6+/7- OS, 6a OS, 6b PP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6a RP, 6a RP4701
548.Malý Jakub (Kuubig1)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6+/7- PP4672
549.Malík Jiří (Malina)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4670
550.Berry Loukast (loukast)VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash4660
551.S Ondřej (spileec)7+ OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4654
552.Kubeček Václav (1603)7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6+ PP, 5 OS4634
553.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
554.Donát Martin (Dony)6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4626
554.Stejskal Roman (Stejsi)6c OS, 6c OS, 8 RP, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b+ RP4626
556.Gálet Tomáš (Galos)9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+ PP, 8 PP, 8- PP4618
557.Hošek Jan (Hoša)7+/8- RP, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 5 OS, 5 flash4612
558.Malásek Petí (peti18)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4596
559.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP4591
560.Šmíd Radim (Raadim)7+ flash, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4588
561.Háček Jan (hacekj)7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VII OS, VII flash4563
562.Vrbata Tomáš (TomVrb)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, VIIIa solo, 6+ flash, 6+ PP, 5a OS, V OS4542
563.Komarov Akademik (komarem)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS4495
564.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
565.Záhora Ondřej (Ondřejj)7a+ PP, 7- OS, 7 flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6a flash, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 5+ flash4487
566.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10- PP4478
567.High Stay (Stay)7a RP, 6c+ RP, 8- RP, 6b OS, VIIIc RP, VIIb OS, VII OS, VIIc flash4475
568.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash4474
569.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4470
570.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
571.Dočekalová Barča (Hujirek)7+ OS, 7+ RP, 6b+ RP, 6b+ RP, 7+ PP, 6a OS, 6b PP, 7 PP4446
572.Hablová (Hablomic)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 7- PP, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5c OS, 6+ flash, 6 flash4440
573.chudacek jan (choodi)8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9 RC4437
574.Durník Ivo (ivod)8+ PP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 6- OS, 4+ OS, V OS4425
575.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b+ RP, 6a OS, 6b RP, 6b PP, 6a RP4424
576.Polčin Milan (tulipan)7b PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6a OS, 6a OS, 6a PP4412
577.Knap Roman (Roman1)7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS4404
578.Jalovec Marek (marekjalovec)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5c flash4401
579.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
580.Nehasil Lukáš (luky nehasil)6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, VIIa OS, 6 flash, 6 flash4394
581.Fliegl Ondřej (fondra)7 flash, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 6+ RP, 5+ OS4392
582.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
583.Baran Marek (kiwi)6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 7- flash, 7- PP, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS4375
584.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
585.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
586.Večeřa Jirka (Véča)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6c+ PP4342
587.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 7 PP, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6+ RP, 6+ PP, 6 flash4341
588.Mašek Petr (máša)7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6 OS, VII OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS4325
589.Mazanec Daniel (n0x)6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 4+ OS4323
590.Janata Petr (petr.vht)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, VIIa OS, 6+ RP4310
591.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
592.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc OS, VIIIa solo, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4302
593.Kušková Klára (Clare)6+/7- OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4301
594.Malý Pavel (Paffka)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4270
594.Novosad Roman (bloud)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS4270
596.Sháněl Tomáš (ts)7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP4263
597.Černý Jan (Cipis)7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 4+ OS4239
598.Tauchman Jan (draken)VII OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4220
598.Poliček Petr (qetr)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4220
600.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
601.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
602.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
603.Künkel Sven (Sven)7-/7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP4171
604.markro (markro)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4170
605.Horský Vojtěch (horskyv)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4158
606.Siffel (koudelník)6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5b flash4156
607.Kužel Jirka (Zajda)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP4148
608.Čejka Vojtěch (Vojteh)6a+ PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 6 flash4124
609.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
610.Šlajer Petr (Šlojíř)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP4104
611.Votrubec Vlastimil (vlasta)7- RP, VIIIa RP, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc RP, 6+ RP4086
612.jerry PM (jerrymyn)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS4082
613.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
613.Šťastný Jiří (Happy)6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4076
615.Soldán Martin (marsol)7- RP, 7- RP, 7- PP, 5c OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS4074
616.Smolík Jan (Šaman)7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash4069
617.Ordelt Jaroslav (feferon)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS, 6- OS4058
618.Pazi (AntiCZ)7 OS, 7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 6 RK, 5 RP4025
619.Nývltová Veronika (v.erca)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4020
620.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash4013
621.Smrzova Nela (nelvira)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash4001
622.Pergl Štěpán (steper)6+ OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS3976
623.Vacek Ondra (vaca34)VIIc OS, VIIb OS, VII OS, 5c OS, 5b OS, VIIa OS, VIIa OS, 5b OS, 6- OS, VIIa OS3970
624.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ PP, 7b PP, 8+ flash, 8 flash, 8- PP3968
625.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, VIIIb OS, VIIb OS, 6 OS, V OS, IV RP, II solo3964
626.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
627.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
628.Š Dino (Dino)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3913
629.Jindřich Petr (Peca go)Xa PP, Xa PP, 8+/9- PP, IXc PP, IXa RP3910
630.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
631.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
632.Janosek Jiri (Janosek)7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS3888
633.Nehasil Michal (tenis)VIIIa OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VII RP, VIIa RP, VI RP3884
634.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
635.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
636.Grepl Jan (Gaba)5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c+ flash, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5c flash, 5a OS, 5a OS3863
637.Pilka Tomáš (Pilkyn)9+/10- PP, 9 flash, 9 flash, 9 flash3859
638.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS3851
639.Mikšík Robert (bobymikes)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS3845
639.Mikan Tom (1mikovec)7- OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, 6+ flash, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, 5+ flash, VI RP3845
641.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
642.Demacek Dan (sentimex)6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS, 6a OS, 6+ OS3830
643.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
643.Kočí Tomáš (Kóča)VIIIb RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP, VIIb RP, VII RP, VIIa flash3829
645.Poláčková Alžběta (polackovabety)6b+ OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS3810
646.Kinský Yehuda (Kolohnat)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, V OS, V OS3801
647.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
648.Tesárek Jan (tesil)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3757
649.Havlík Marek (wana)VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VII OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 6 PP, 5+ RP3754
650.Šebek (Šéba)VIIIc OS, IXa PP, VIIIc RP, VIIIc PP, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIc flash3745
651.Kubeček Jeňa (tatka)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 6- RP, 5+ RP3735
652.Mach Ondrej (Zarathustra)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- flash, 5+ flash, 5 flash3728
653.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)10- PP, 9+ PP, 7B+ solo, 7B+ solo3708
654.Preisler Eda (Exus)7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP, 5+ RP, 5 RP3706
655.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
656.Zuzáková Jana (jajazu)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3698
657.Erbis J (Erbis89)6b OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VII RP, VII RP3696
658.Bubenová Vanda Lee (Švanda)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS3675
659.jansa petr (jansen)7 flash, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6+ RP, VIIb RP, VI RP3657
660.Matějová Lenka (zoellka)5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS3648
661.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP3640
662.Pexová Šárka (Šarkap)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3639
663.Jelínek Jan (jelucha)6c flash, 7+/8- flash, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS3625
664.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c+ PP, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 5c PP3614
665.Posker Tomáš (Rampa)7+ OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 7 AF, 8- AF, 7- AF3588
666.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
667.Morongova Anna Marie (morongovaam)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS3582
668.Machatý Ondřej (machy)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3570
669.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3557
670.Paděra Martin (Paďas)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa RP, VIIIa AF, VIIIc AF, VIIIb AF3523
670.D David (DavidD)6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 4a OS3523
672.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIb PP, VIIc OS, VIIc flash, VIIc flash, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIb AF3520
672.Černý Pavel (BigSmoke)VII OS, VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3520
672.Jedličková Šárka (Šáruš)7- RP, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3520
675.Krejčová Anežka (agnes k.)6+/7- OS, 6b RP, 6+ RP, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 6 RP, 5c RP, 4b OS3510
676.mateju jakub (kubajs)7- OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 6- flash, 5 RP, 6+ AF3502
677.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
678.Pulpánová Nikol (rohovka)6+/7- OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP3497
679.Gola Vítězslav (Víťas Gola)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VII OS, 5+ OS, VI OS, V OS, 4 OS, IV OS, VI RP3483
680.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
680.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP3462
682.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
683.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS3447
684. (brecka6)6b+ RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RP, VIIb RP, V OS, IV OS, IV OS3434
685.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
686.Klinkovský Jiří (Jurda)9+/10- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS3422
687.Trebichavský Richard (trebix)7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 6 RP, 5+ flash, V OS, 4+ OS3409
688.Skalická Viola (Viola Skalická)7-/7 flash, 7 PP, 7- flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash, 3+ OS3406
689.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
690.malinkej Votíšek (v)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ RP, 7 flash3379
690.Tomanová Andrea (andrejka)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5- OS, 5+ PP3379
692.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
693.Riha Honza (Chuck)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3370
693.Lobpreisová Renata (Buzola)5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3370
693.Mlateček Martin (Marphy)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3370
696.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
697.Měřička Matěj (Měřák)Xb RP, Xa RP, IXc flash, IXc PP3323
698.Joe Joe (chozze)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3320
699.Foltýn Květoslav (samyk)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash3319
700.Smrčka Jan (wolfun)7a OS, IXb RP, 7a PP, IXb PP, VIIa OS3314
701.chlupac karel (carlos666)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3301
702.Vaněček Michael (Michael)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3295
702.Balhar Jakub (jakub@balhar.net)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS3295
704.Macek Ondřej (om)8+/9- RP, 8 RP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa AF3287
705.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
706.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
707.Mach Tomáš (Tomach)7b flash, 7b PP, 7b PP, 7b PP3265
708.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c/7c+ PP, 9-/9 PP, 8+ RP, 8- flash3263
709.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
710.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
710.Jech Petr (Rakeťák)5+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, VI OS3245
712.Vrzal Ondra (Guruondra)7 RP, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 7 RC3223
713.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
714.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
715.Čačková Lýdia (LydiaC)6+ OS, VIIa OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS3195
716.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
717.Reiner Radek (RadRei)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIa flash, V OS, V OS, V OS, V OS3151
718.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
719.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
720.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
721.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
722.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8- flash, 7 OS, 7- flash, 6+/7- flash3084
723.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
724.Holec Milan (homijan)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS3076
725.Vaněčková Běla (Běla)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS3070
726.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
727.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
728.Farský Aleš (farda)VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP, VI flash, VIIb AF3034
729.Jedlička Míra (Jedla)VII OS, VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VIIb RP, VII RP, IV OS3024
730.Mikolášek Jiří (7george7@seznam.cz)6- OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, IV OS, 4 OS3020
731.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
732.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS3010
733.Krejčí Vladimír (_krvl)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5a OS, VI OS, V OS, V OS, VIIa RP, IV OS3008
734.Velfl Lukáš (Fik)10- PP, 8a PP, 9+ PP3006
735.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
736.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
737.Kolářský Petr (PetrK)6a+ OS, 6a OS, 5c OS, 6a PP, 5- OS, 4c OS, V OS, 4 OS, 4c AF2980
738.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 flash2977
739.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
740.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
741.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
741.Sosnová Petra (sosa)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS2960
743.Bulko Martin (matonni)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash2951
744.Bach Matyáš (kundrt)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2948
745.Sedlačík Jan (Jenys)9-/9 PP, 8+ flash, 8- flash, 7 flash2940
746.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
747.Běhounek Michal (Grenvy)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 PP2918
748.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
749.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
749.Homolková (j.h.)6a PP, 5 OS, 5 OS, 5c PP, 5c PP, 5- OS, 4+ OS, 5b PP, 5+ PP, 4 OS2910
751._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
752.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
752.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS2888
754.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
755.Havrlant Filip (FilipH)8a PP, 7c+ PP, 7c PP2856
756.Vajrychová Blanka (Bláňa)VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS2845
756.Vambera Jiří (vambik)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS2845
758.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
759.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
760.Janda Petr (Jandee)5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4+ OS, V OS, VIIa RP, 4 OS, 4 OS2833
761.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
762.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
763.Audes Šimon (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
764.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
764.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
766.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
767.Pechačová Blanka (Blandulinka)5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ PP2792
768.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
769.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
770.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
771.Boudova Misa (MisaB)7a PP, 6b OS, 7 flash, VIIIb PP, 6+ flash2778
772.Mašát Martin (Maso)6+ OS, 6 OS, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP2774
773.Fíla Jan (jfila)6a OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4 OS, 4 OS2770
774.Novy Peter (Pioter)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS2754
775.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc flash2741
776.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
777.Kábrt Lukáš (LKabrt)5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5a OS, IV OS, III OS, III solo, II solo2732
778.Kunc Milan (Milanos)7 flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash, 6+ AF2725
779.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
780.Baroš Filip (Tunny)6 OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS2670
781.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
782.Chalupník Tomáš (wentsa)7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2657
783.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
783.Lazar Petr (Petricek)VIIc OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VIIb RC2654
785.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, VI OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, I OS2633
786. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
786.Černohorský Karel (oblivion)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5 OS, 6+ RK, 5 solo, 5 solo, 4+ solo, 5 RK, 3 solo2632
786.Filip Ondřej (Ryzek)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VI OS2632
789.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
790.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
791.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
792.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
793.Máslo Daniel (danmaslo)5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, V OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS, 4 OS2587
794.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
795.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
796.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
797.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
798.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2551
799.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
800.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
801.Matoušková Jana (Jana)7 flash, 7 flash, 7 PP, 7- PP, 7- PP2506
802.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
803.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
804.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
805.Kolek Martin (Kolčo)6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP2455
806.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
807.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
808.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
809.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
810.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
811.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
812.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
813.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
813.Řehoř Jiří (Azaro)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS2410
815.Jeřábková Petra (Jeřabina)8 flash, 7+ flash, 7+ PP, 7- flash2409
816.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
817.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
818.Posekaný Lukáš (Lukýno)8-/8 RP, 8- RP, VIIb OS, VIIb OS, V flash2400
819.Horský Baron (M@ra)VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, VI RP, V flash, III OS, III OS2389
820.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ PP2385
821.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
822.Ponomarev Jiří (George-JP)IXa OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIc RP, IXb AF, Xa AF, VIIIc AF2379
823.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
824.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
824.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
826.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
827.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
828.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
829.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
830.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
831.Hrabec Lukáš (Gibous)8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP2334
832.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
833.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8 OS, 7+ OS2316
834.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
835.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
836.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
837.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
838.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
839.Peanuts Love (Peanutzero)8- RK, 7- flash, 6+ OS, 6+ RP, 6 flash2287
840.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
841.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
842.Pražák Zbyňa (Gragen)7c PP, 7a PP, 6c+ PP2268
843.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
844.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
845.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
846.Nepustilová Klára (Klárouš)7- flash, 7- flash, 7- RP, 6- RP, 6- RP, 5 flash2239
847.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
848.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
849.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
850.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
851.Adámek Standa (Baggio)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash2191
852.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
853.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
854.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
855.Chochola Ondřej (arklee)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS2179
856.Fuchsová Ivana (Coletta)VIIIa OS, 6 OS, 6- OS, VIIb RP, 4+ OS, IV OS, VIIIa AF, 6+ AF, VIIb RC, VI RC2176
857.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
858.Slezák Adam (Pivas)VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, V OS, V OS, III OS, III OS, IV RP, III RP2171
859.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
860.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
861.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
862.drbohlav adam (kneedle)7a+ flash, 8 PP, 8- PP2153
863.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
864.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
865.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
866.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
867.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP2140
868.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
868.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2135
870.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
871.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
872.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
873.Vyvadil Martin (vyva)VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VII RP, VII AF, VIIb AF, VIIb AF, VIIb AF, VIIb AF2103
874.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
874.Mikeska Erik (Eržik)4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2100
876.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
877.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
878.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
879.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
880.Hojač Vojtěch (Vojťas H.)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VIIa AF, VIIc -, VIIb -2083
881.Hekrle Marek (lesapán)6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -2082
882.Smitková Zuzana (zuza)6a+ PP, 6a flash, 6a RP, 6a PP, 5c flash2076
883.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
884.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
885.Bican Standa (stan)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 5+ OS2063
886.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
887.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
888.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
888.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
888.Rohlíček Vítek (weer.climber)7a flash, 6c flash, 6c flash2059
891.Šilhán Standa (Kralsteny)IXa RP, IXa RP, VIIIa RP, V OS2052
892.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
892.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
892.Šanca Filip (fsapphire)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ RP, 5 RP, 4 -, 3 -, 4 -2038
895.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RC2035
896.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
897.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
898.Václavík Jan (jvaclavik)7- RP, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ flash, 5+ RP, 5+ RC, 4+ RC, 6- RC, 5- RC2027
899.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
900.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
901.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
902.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
902.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
904.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
905.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
906.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
907.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
907.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
907.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
907.Vít Petr (svetr)7 OS, 7- OS, 6+ OS, VI OS1988
911.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
912.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
912.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
914.a a (lMartinl)8/8+ PP, 8 PP, 7 flash1984
915.Novák Martin (handycraftsman)8- flash, 7+/8- flash, 7 OS1978
916.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
917.Thor Wikk (Wikkthor)7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS1972
918.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
919.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
919.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
919.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
922.Daniel Ondřej (Andy93)7- flash, 7- flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash1965
923.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1960
924.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
925.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9+ PP1950
925.Žabka Vráťa (alffi)6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP1950
927.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
928.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
929.Sedlář Petr (Rybízek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo1933
930.Skapa Jan (ing.jenik)5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4a OS1932
931.Zímová Kateřina (KaczkaZ)8- OS, 7+ flash, 7 flash1928
931.Brokeš Tomáš (Brokboj)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS, 4a OS, VI RK, III OS1928
933.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
933.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6- OS1926
935.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
936.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
937.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
938.Lukášová Jana (Janiluk)10- PP, 7b+ PP1906
939.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
939.Sekaninová Tereza (Sekate)6a+ PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 5a flash, 6b+ -1903
941.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
942.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
943.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
944.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
944.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
944.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
944.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
944.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
949.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
949.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
949.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
952.Válek Martin (Valmar)7 OS, 6+ flash, 6- flash, 6 PP, 5 flash1881
953.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
954.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
955.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
955.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
957.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
958.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
959.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
960.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
960.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
962.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
963.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
964.T Sváťa (sved)6+ OS, 6 OS, 5+ flash, 6- RP, 5+ PP, 4+ RP, 3 solo1851
965.Dzík Jan (Jan Dzík)9+ PP, 9 PP1850
965.Šnopl Ondra (Ondra85)IXb PP, IXa PP, VIIIb PP1850
967.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
968.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
968.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
968.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
971.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
971.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
973.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
974.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
974.Vaculová Lenka (Vacule)6a+ flash, 6a+ PP, 6a flash, 5c OS1834
976.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
977.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
978.Vrátný Míra (miras)5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 2 OS, 5 AF, 6 RC1825
979.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
980.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
980.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
982.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
982.Fajstová Alena (alenie)7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash1812
984.Vejvoda Petr (Vejvis)IXb flash, VIIIb flash, VIIIa flash, IXc AF, Xa AF1811
985.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
986.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
987.Maršík Jarda (jardamarsik)7b+ OS, 7a OS1794
988.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
989.Bobek Aleš (boban)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, V solo, II solo, VIIc AF1767
990.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
990.Edr Martin (Edros)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS1766
992.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
993.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
994.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
995.Slezák Ondřej (Karbous)Xb PP, Xa PP1756
996.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
997.Liškutin David (Liškut)9 PP, Xa PP1750
998.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
999.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
1000.Maščuch Radek (Kulich1)6+ RP, 6 RP, 6 RP, VIIb solo, VIIa solo, VI solo, 7/7+ AF1743
1001.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
1001.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
1003.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
1004.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
1005.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
1005.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
1007.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
1008.Przechowski Kryštof (gozon)VIIIb PP, VII OS, VIIa OS, VIIa RP, V RP1718
1009.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1010.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
1011.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
1011.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
1011.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
1014.Hlávka Radim (králíík)9 PP, 8+/9- RP1710
1015.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
1016.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
1017.androsz anaxym (anaxym)7- OS, 6+ OS, 6+ RP, 5- OS1701
1018.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
1019.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
1020.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
1021.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
1022.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
1023.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
1024.Buben Oskar (OKI)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4+ PP, 4 PP, 5+ AF, 6a AF, 7 AF1688
1025.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
1026.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
1026.Duda Matej (matej.duda)7b+ PP, 7a OS1678
1028.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
1029.Kononov Martin (MartinK)7+ OS, 7/7+ RP, 7- RP1667
1030.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
1031.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
1032.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
1033.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
1034.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
1034.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
1034.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
1037.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
1038.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
1039.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
1040.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
1040.Scheuerová Veronika (kikinka00711)7b+ OS, 8- RP1632
1042.Vančura Jiří (Yuler)6- OS, 6 flash, 5+ OS, VIIa RP, 3 OS, III OS1631
1043.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
1043.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
1043.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
1043.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1047.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1048.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1049.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1050. (Žebřík)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS1610
1051.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
1052.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1052.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1052.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
1055.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1056.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1057.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1057.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1059.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1060.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1061.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1061.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1063.Vicen Ondrej (Panvica)7- OS, 7- OS, 7 RK1593
1064.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1065.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1065.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1067.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1067.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1069.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1070.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1070.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1070.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1073.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1073.Ondráčková Petra (pixyk)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5 flash, 4 OS, 4- OS1563
1075.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1076.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1076.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
1078.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1079.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1079.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1079.Řeháková Veronika (Lažaží)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 7- AF, 7- AF, 7 AF1553
1082.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1083.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1084.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 4+ OS1548
1085.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1086.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1087.Horák Michal (Horamicu)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS1538
1088.Kolečkář David (KoleDa)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, IV OS, III OS, VIIb AF1536
1088.Hulín Radek (hulinrad)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, II solo, II solo1536
1090.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1090.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1090.Kratochvíl Ondra (Wewerka)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1535
1093.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1094.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1095.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1096.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1096.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1098.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1099.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1099.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1101.Remeš Jan (siovni)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 7+/8- AF, 7+/8- AF1518
1102.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1102.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
1102.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1102.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1106.Kašpar Pavel (xpalko)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6+ AF, V RC, VII RC, V RC, V RC1514
1107.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1107.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1107.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
1110.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1111.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1111.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1111.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1114.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1115.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1116.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1116.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1118.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1118.Moravec Tomáš (TomášM.)Xa PP, IXa PP1500
1120.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1121.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1121.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1123.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1124.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6+ RK, VI RK, IV RP1483
1125.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1125.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1127.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1128.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1129.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1129.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1129. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1132.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1133.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1134.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1135.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1136.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1136.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1138.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1139.Jiroutová Nikol (Nikol_92)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ PP1447
1140.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1141.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1142.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1142.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1144.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1145.Richtr Pavel (satori)6+ PP, VI OS, V OS, V OS, 5 RP, VI AF, 6 AF, VI AF, 7+/8- AF1430
1146.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1147.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1147.llaenka L (llaenka)4a OS, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 solo1422
1149.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1150.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1150.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1150.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1150.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1150.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1155.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1156.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1156.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1158.Plaček Ladislav (placa)VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS1410
1158.Popovský Mikoláš (Mikoušek)8 RP, 7a PP1410
1160.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1160.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1162.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1163.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1164.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1165.Blackhippo Cz (saxnot)6a OS, 6a OS, 5+ OS1391
1166.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1167.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1167.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1169.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1170.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1171.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1171.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1173.buhak (coho)11-/11 OS1372
1174.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1175.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1175.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1175.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1175.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1179.homolka david (davidek)7 flash, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF1360
1179.Drahota Jan Jiří (Draajea)VI OS, V OS, V OS, V OS, IV OS1360
1181.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1182.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1182.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1184.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1185.Novotná Eliška (Elík)VIIIc flash, VII OS, VI OS1347
1186.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1186.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1186.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1186.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1186.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1191.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1192.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1192.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1194.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1195.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1195.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1195.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1198.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1198.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1200.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1201.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1202.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1203.Králíček Pavel (pavelkralicek)6+ flash, 6+/7- RK, 5 OS, 5 flash1327
1204.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1205.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1206.Kuběnová Barbora (barboucha)7+ OS, 8- PP1322
1207.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1208.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1208.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1210.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 7- RP1314
1210.Novák Josef (Newman)8 PP, 7+/8- RP1314
1212.S. Petr (Dědula)8- RP, 8- PP1310
1213.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1214.Míšek Petr (Plech)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ solo, 4 solo, 3 solo1308
1215.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1216.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1217.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1218.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1219.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1219.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1221.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1221.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1221.Papež Karel (žepap lerak)5b OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS1288
1224.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1225.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1225.Lencová Simona (SimčaL)6+ flash, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash1281
1227.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1228.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1229.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1230.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1231.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1232.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1233.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1234.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1235.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1235.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1237.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1238.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1238.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1240.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1241.Hakl Josef (Haklbery)6+ flash, 6 flash, 6 flash, 3 OS, 6+ RC, III RC, V RC, III RC, III RC, 4 RC1261
1242.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1243.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 7+ flash1259
1243.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1245.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa AF1255
1246.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1247.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1247.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1249.Jelínková Karolína (lampiczka)6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 6- AF, 5 AF, 5+ AF, 6+ AF, 5 AF, 6 AF1247
1250.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1251.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1251.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1251.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1251.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1251.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1251.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1251.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1258.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1259.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1260.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1261.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1262.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1262.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1264.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1264.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1266.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1267.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1268.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1268.Kelnar Pavel (Dyk)6c flash, 6a+ OS1225
1270.Olšan Petr (pepeolsi)VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIc AF, VIIa AF1218
1271.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1272.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1272.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1272.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1275.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1275.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1277.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1278.Slavík Martin (Martin297)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS1205
1279.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1280.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1281.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1281.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1283.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1284.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1284.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1284.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1284.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1284.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1284.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1284.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1284.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6a+ OS1194
1292.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1292.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1292.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1295.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1296.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1297.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1297.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1299.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1299.Aklámová Amálka (Amalka)7 OS, 7 flash1175
1301.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1301. (SPIDERRICO)10- OS1172
1301.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1304.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1304.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1306.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1306.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1306.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1306.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1310.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1311.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1311.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1313.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1314.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1315.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1316.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1316.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1316.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1319.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1320.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1320.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1320.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1320. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1320.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1320.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1320.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1320.Opice Plešatá (lysoop)6a+ OS, 6a+ OS1144
1320.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1320.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1330.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1330.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1330.Turzík Vladimír (laco)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1333.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1334.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1334.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1336.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1337.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1337.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1337.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1340.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1341.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1341.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1341.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1341.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1341.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1341.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1341.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1348.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS1123
1349.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1349.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1349.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1349.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1353.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1353.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1353.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1356.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1356.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1358.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1358.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1358.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1361.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1362.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1362.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1364.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1365.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1365.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1367.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1367.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1369.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1370.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1370._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1372.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1372.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1372.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1372.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1372.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1372.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1372.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1372.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1380.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1381.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1381.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1381.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1381.Karko Jan (Karkoš)VIIIb OS, VIIc OS1094
1381.Kohout Milan (Mildak)VIIIb OS, VIIc OS1094
1386.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1387.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1387.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1389. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1390.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1391.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1392.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1392.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1394. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1395.Lovecka Lucka (Lutzka)7- OS, 7 PP1078
1396.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1397.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1397.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1397.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1397.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1397.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1397.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1403.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1404.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1404.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1404.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6- OS1072
1407.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1407.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1409.Semerád Václav (SemeradVa)6- OS, 5+ OS, 5+ OS1066
1410.Vrtílek Luděk (loudys)7+ RP, 7 PP1060
1411.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1412.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1413.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1413.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1413.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1413.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1413.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1413.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1413.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)10- PP1050
1413.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1413.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1413.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1413.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP1050
1413.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1413.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1413.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1413.Baryl Jan (Honz)7+ PP, 7 PP1050
1413.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP1050
1429.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1430.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1431.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1431.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1431.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1434.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1434.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1436.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1437.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1438.Míšek Jakub (Farqal)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 2 OS1030
1439.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1440.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1440.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1440.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1443.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1444.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1445.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1445. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1445.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1445.Marášek Jakub (majak8000)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1449.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1450.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1451.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1451.Kostelanský Peter (Zunio)7 solo, 7 solo1008
1453.. . (Wondas)8a PP1006
1453.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1453.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1453.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1453.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1458.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1458.Vincourková Jana (Jana.Vincourková)9+/10- solo1004
1460.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1461.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VIIb RP, VIIa RP, IV RP1002
1462.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1462.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1462.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1462.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1462.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1462.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1462.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1462.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1462.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1462.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1462.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1462.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1462.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1462.Janecek Michal (miskis)8a PP1000
1462.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1462.Ondřejová Jana (xjano)8a PP1000
1478.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1479.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1479.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1479.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1479.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1479.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1479.Čeřovský Jan (HONZA75)VIIIa OS, VIIb OS994
1485.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1485.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1487.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1487.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1489.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1490.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1491.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1492.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1493.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1494.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1494.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP, 6+ AF976
1496.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1496.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1496.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1499.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1500.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1500.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1502. (karelwimmer)7b+ OS972
1502.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1502.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1505.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1506.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1507.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1507.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1507.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1510.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1511.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1512.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1513.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1513.b tomas (01021981)9+ RP960
1513.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1513.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1517.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1517.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1519.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1519.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1519.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1519.Škvara Michal (Hošo)9+ PP956
1519.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1519.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1519.Klemsa (fakub)5 OS, 5a OS, 6 RP, 6+ AF, 5c AF956
1526.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1526.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1526.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1529.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1530.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1530.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1530.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1530.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1530.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1530.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1530.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1530.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1530.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1530.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1530.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1530.Kaprál Tomáš (Kapr)9+ PP950
1530.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1530.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1544.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1544.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1546.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1546.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1546.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1546.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1550.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1550.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1552.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1553.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1554.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1555.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1555.john martin (johnny)9/9+ RP935
1555.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1558.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1558.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1560.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1560.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1562.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1563.Vitásek Tomáš (Witty)4+ OS, 4 OS, 5 RP, 3 OS, 2 flash929
1564.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1564.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1566.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1567.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1568.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1568.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1568.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1568.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1568.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1568.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1574.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1575.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1576.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1576.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1576.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1576.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7b OS922
1576.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1576.Karlík Petr (Karlipet)7b OS922
1582.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1582.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1582.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1585.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1586.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1586.Kotrč Matěj (peacman)VIIa OS, V OS, V OS916
1586.Kohut Lukáš (LukasKo)5b OS, 5b OS, 4a OS916
1589.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1590.Růžičková Petra (P.)Xb RP914
1591.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1591.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1591.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1591.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1591.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1596.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1597.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1598.Mílek Michal (misak)9 PP906
1598.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1598.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1598.Woki Woki (Woki)9 PP906
1598.# Miki (Miki)9 PP906
1598.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1598.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1598.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1598.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1598.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1598.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1598.Bradáč Jirka (nitro)9 PP906
1610.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1611.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1611.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1611.Žák martin (martin žák)9- flash903
1614.Petula Libor (Libi)9 PP900
1614.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1614.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1614.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1614.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1614.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1614.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1614.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1614.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1614.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1614.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1614.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1614.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1614.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1614.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1614.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1614.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1614.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1614.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1614.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1614.gendová alexandra (saša)7c PP900
1614.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1614.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1614. (EvaK)9 PP900
1614.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1614.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1614.Novacek Honza (coko)7c PP900
1614.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1614.Lučanský Patrik (Jumper)9 PP900
1614.Winter Lukáš (gomez)9 PP900
1614.Řitička Ondra (boreal)9 PP900
1614.Straka Jan (Stračena)9 PP900
1646.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1646.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1648.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1648.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1650.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1650.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1650.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1650.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1650.Nováková Eva (Efka)6+ OS, 6 OS, VIIa RC, VII RC, 7+ RC, 6- RC894
1655.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1656.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1657.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1657.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1659.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1660.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1661.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1662.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1662.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1662.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1665.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1666.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1667.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1667.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1667.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1667.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1667.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1667.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1667.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1667.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP875
1675.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1675.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1675.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1675.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1675.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1680.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1681.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1682.kraťas petr (krta)5a OS, 5a OS, 4b OS866
1682.Mathauser Dominik (VTMDominik)VI OS, VI OS, 4 OS, VII RC866
1682.Havlín Josef (pepehavlin)5+ OS, 5- OS, 4 OS866
1685.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1685.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1685.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1688. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1688.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1688.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1688.Wojdyga Pawel (siwy)Xa RP860
1692.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1692.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1692.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1692.nosál noso (nos)9- PP856
1692.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1692.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1698.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1699.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1699.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1701.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1701.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1701.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1701.F P (peutetre)7b flash853
1705.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1705.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1705. Jára (EDÚ)9- PP850
1705.Ludvik O (ludes)9- PP850
1705.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP850
1705.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1705.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1705.Macháč Martin (spike)9- PP850
1705.peklo (peklo)7b+ PP850
1705.Paštyka David (Pášťa)9- PP850
1705.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1705.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1705.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1705.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1705.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1705.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1705.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1705.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1705.Hlinka Ondřej (ondrahlinka)9- PP850
1705.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1705.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP850
1705.Sejk Jan (šejk)7b+ PP850
1727.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1727.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1727.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1727.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1727.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1727.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1727.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1727.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1727.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1736.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1737.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1738.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1739.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1739.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, II OS836
1739.Klusák Martin (Klusakm)7- RP, 6- OS836
1742.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1742.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1744.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1745.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1746.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1747.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1747.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1747.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1747.Louka Louka (Louka)7a OS822
1747.H. Lucie (Lůca)8 OS822
1747.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1747.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1747.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1747.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1747.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1747.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1747.J. Rudolf (Rudolf)7a OS822
1747.Slezáková Lenka (LeňaS)IXb OS822
1760.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1760.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1760.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1760.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1764.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1764.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1764.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1764.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1764.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1769.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1769.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1769.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1769.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1769.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1769.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1775.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1775.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1775.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1778.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1779.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1779.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1779.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1782.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1782.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1782.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1785.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1785.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1787.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1787.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1787.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1790.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1790.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1790.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1790.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1790.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1790.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1790.Krov Martin (polikrk)8+ flash803
1797.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1797.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1797.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1797.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1797.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1797.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1797.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1797.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1797.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1797.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1807.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1807.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1807.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1807.Drnec Honza (sperou)8-/8 OS797
1811.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1812.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1812.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1812.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1812.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6+ RP, 4 OS, 3 OS, 4- RP794
1812.Vostal Lukáš (vosty)6 OS, 6- OS794
1812.Wondráček Ivo (Ádr)6+ OS, VI OS794
1812.Slezáčková Tereza (Slejzi)VIIb OS, VIIa OS794
1819.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1820.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1820.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1822.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1823.Šotola Filip (FiliSh)7 PP, 5+ flash, 7 RC, 7+ RC784
1824.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1824.Anufrieva Tanya (Tanya)6+ OS, 6 RP782
1826.Kunc Ondřej (triakcz)5- OS, 4+ OS, 5 RP779
1827.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1827.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1829.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1830.Jilek Vojtech (Krojcek)6a flash, 5 OS775
1831.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1831.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1831.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1831.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1831.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1831.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1831.Zelvap (zelvap)8- OS772
1831.Vaňkát Adam (Vankadam)8- OS772
1831.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1831.Pelikán Leoš (Leošák)8- OS772
1831.koman filip (filipkoman)IXa OS772
1831.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1831.Vlček Jakub (Jakub Vlček)8- OS772
1831.Pražák Lumír (LumirP)IXa OS772
1845.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1846.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1846.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1846.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1849.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1849.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1851.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1852.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7 PP, 6- RP760
1853.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1853.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1853.Hraba Martin (Martin 77)5 flash, 5 flash, 5 flash759
1856.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1857....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1857.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1857.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1857.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1857.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1857.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1863.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1864.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1864.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1864.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1864.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1864.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1869.Budík Honza (budik)8 flash753
1869.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1869.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1869.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1869.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1869.Němec Petr (nemec.p)8 flash753
1875.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1876.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1876.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1876.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1876.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1876.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1876.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1876.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1876.Egan Egan (egan)8+ PP750
1876.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1876.Heinitz Bernard (bernardheinitz)IXc PP750
1876.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1876.Rys František (piskar108)IXc PP750
1876.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1876.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1876.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1876.Zachariasova Hanka (hanka zachariasova)7a+ PP750
1876.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1876.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP750
1876.H. Petr (hruši)7a+ PP750
1876.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP750
1876.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1897.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1898.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1899.Hanč Jiří (bungalov)6- OS, 4 OS, 3 OS, VII RC, VI RC, VIIa RC, 7+ RC746
1900.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1901.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1901.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1901.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1901.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1901.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1901.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1901.Jedlička Marek (tulak)6+ OS, V OS744
1908.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1908.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1908.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1908.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1912.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1913.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1914.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1914.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1914.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1917.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1917.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1919.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1920.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1921.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5 RP, 4 RP, 4- RP727
1922.Bubenickova Andrea (Andy23)4 OS, 5- PP, 4- OS, 3+ OS726
1923.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1923.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1923.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1923.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1923.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1923.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1923.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c AF, 7a AF, 7a+ AF725
1923.Trnka Martin (Trnas)VIIa OS, VII flash725
1931.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1931.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1933.pady zzz (zzz)6c OS722
1933.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1933.rajcan pavol (daben)6c OS722
1933.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1933.Hudak Martin (lef)6c OS722
1933.Klemsa Martin (Martin)6c OS722